RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-WL-006-23 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-WL-006-23 5/16 Inch Inner Diameter Lock Washer Stainless Steel
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-WL-006-23 |
| Manufacturer Part # | 00-WL-006-23 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.03" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-WL-006-23 Material Stainless Steel, Inner Diameter 5/16", 8 Mm, Outer Diameter 9/16", 14 Mm, Thickness 3/32", 3 Mm, Type Lock Washer
