- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart 00-NS-32-29 7/16 Inch Lock Nut to Secure Hobart Mixers
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-NS-32-29 |
| Manufacturer Part # | 00-NS-32-29 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-NS-32-29 Lock Nut 7/16" Lock Nut .320" Wide 3/4" Wide On Hex, Flats., Hobart Mixer A120 A200
