- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart 00-947798 21.5 Inch Electric Element Inner Durable Metal Assembly
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-947798 |
| Manufacturer Part # | 00-947798 |
| Height | 7" |
| Width | 21.5" |
| Depth | 22" |
| Weight | 5.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-947798 Element Inner (480v/ 12 Kw)
