RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-944580-0000A fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-944580-0000A 10.5 Inch Grease Can Stainless Steel Durable Design
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-944580-0000A |
| Manufacturer Part # | 00-944580-0000A |
| Height | 4" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 30.5" |
| Weight | 7.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-944580-0000A Vig Grease Can
