Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 00-941773 4.5 Inch Hose Drain Nitrile for GE and Hobart Dishwashers
Item:
#1490661
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-941773 |
| Manufacturer Part # | 00-941773 |
| Height | 1" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 35" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 00-941773 4.5 Inch Hose Drain Nitrile for GE and Hobart Dishwashers
$132.75
Unit price
/
Unavailable
