RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-922767-0A208 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-922767-0A208 12 Inch 208 Volt Electric Heating Element
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-922767-0A208 |
| Manufacturer Part # | 00-922767-0A208 |
| Height | 4.35" |
| Width | 12.85" |
| Depth | 14.5" |
| Weight | 2.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-922767-0A208 208 Volt Element 2.25kw
