RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-475638-1 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-475638-1 1 1/8 Inch Diameter Button Push Stainless Steel Flush
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-475638-1 |
| Manufacturer Part # | 00-475638-1 |
| Height | 1.25" |
| Width | 3" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | France |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-475638-1 Outer Diameter 1 1/8", 28 Mm, Depth 1 1/8", 28 Mm
