RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart ceramic drinkware.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-436091 ceramic drinkware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-436091 1 3/8 Inch Magnet Door Cycle Steel Ceramic Black Silver
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-436091 |
| Manufacturer Part # | 00-436091 |
| Height | 0.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-436091 Color Black, Silver, Material Ceramic, Steel, Length 1 3/8", 35 Mm, Width 1/2", 13 Mm, Depth 7/16", 11 Mm
