- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart 00-426602-00004 11 Inch Tube Flex Batt Insulation Replacement
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-426602-00004 |
| Manufacturer Part # | 00-426602-00004 |
| Height | 4.25" |
| Width | 11.15" |
| Depth | 13.65" |
| Weight | 0.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-426602-00004 Tube Flex Batt/3 Units Up
