RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket push button dispensers.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 00-418321-00001 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-418321-00001 8 1/2 Inch Hanger Fry Basket with Triple Layer Stainless Steel
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-418321-00001 |
| Manufacturer Part # | 00-418321-00001 |
| Height | 2" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 19.25" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-418321-00001 Material Stainless Steel, Type Triple
