RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial restaurant ranges.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-405124-00005 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-405124-00005 26-1/4 Inch Oven Bottom Baffle for Vulcan 7800
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-405124-00005 |
| Manufacturer Part # | 00-405124-00005 |
| Height | 1" |
| Width | 26" |
| Depth | 27" |
| Weight | 7.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-405124-00005 Oven Bottom Baffle 26-1/4" No Lip X 25-3/4" W/1" Lip., Vulcan Heavy Duty Range Series 7800
