Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket toasters and breakfast equipment.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 00-352833-12 toasters and breakfast equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-352833-12 5-1/8 Inch Toaster Element 102V 328W Electric Stainless Steel
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-352833-12 |
| Manufacturer Part # | 00-352833-12 |
| Height | 0.5" |
| Width | 5" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-352833-12 Toaster Element [ 102v 328w 1ph ] [ 5-1/2" X 5-1/8" ], Hobart Toaster Et 12 13 24 25 26 27 Series Ct
