Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart 00-292909-00002 2 Inch Vacuum Breaker to Prevent Backflow
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-292909-00002 |
| Manufacturer Part # | 00-292909-00002 |
| Height | 2.25" |
| Width | 2" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-292909-00002 Vacuum Breaker 1/2"
