Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart 00-271002-00001 3/4 Inch Electric Valve Solenoid Durable Plastic
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-271002-00001 |
| Manufacturer Part # | 00-271002-00001 |
| Height | 4.25" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 2.87 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-271002-00001 Valve Solenoid 3/4" 110 120v
