RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket mixer parts and accessories.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 00-23490 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-23490 5.43 Inch Aluminum Beater Paddle For Hobart 80 Qt
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-23490 |
| Manufacturer Part # | 00-23490 |
| Height | 1.32" |
| Width | 5.43" |
| Depth | 7.91" |
| Weight | 15.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-23490 Aluminum Beater Paddle, For 80 Qt Bowl, Hobart Mixer
