RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket mixer parts and accessories.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 00-23467 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-23467 20 Quart Dough Hook Aluminum Spiral for Hobart Mixer
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-23467 |
| Manufacturer Part # | 00-23467 |
| Height | 2.48" |
| Width | 2.48" |
| Depth | 4.73" |
| Weight | 5.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-23467 Aluminum Spiral Dough Hook For 20 Qt Bowl, Hobart Mixer
