FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart full service countertop hot food display warmers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-185700-00006 full service countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-185700-00006 6 Inch Heating Element Electric 15 400W
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-185700-00006 |
| Manufacturer Part # | 00-185700-00006 |
| Height | 3" |
| Width | 6" |
| Depth | 19" |
| Weight | 4.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-185700-00006 480v 15 400w, 440v 13 000w
