Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart 00-108197-1 Thumb Screw Assembly for Hobart Mixers
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-108197-1 |
| Manufacturer Part # | 00-108197-1 |
| Height | 2.5" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-108197-1 Thumb Screw, Hobart Mixer A200 A300 H-600, , A120 A200 A200c A200dt A200ft D300c D300t D330 D340, D340c Es20 Es20aus Es20ce Es300 Es300ce Es400, Es400ce Es600 S600aus Es600ce H600 H600c H600d Hl120, Hl120ce Hl12aus Hl200 Hl200aus Hl200c Hl200ce Hl300, Hl300aus Hl300c Hl300ce Hl400 Hl400aus Hl400c Hl400ce, Hl600 Hl600aus Hl600c Hl600ce Hl661 Hl662 Hl662ce, Hs20 Hs20ce Hs300 Hs400 Hs600 Hs600ce L20 L800, L800c L800d P660
