Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 00-071312 Collar 2.15 Inch OEM Durable Component for GE/Hobart
Item:
#1487714
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-071312 |
| Manufacturer Part # | 00-071312 |
| Height | 0.9" |
| Width | 2.15" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 00-071312 Collar 2.15 Inch OEM Durable Component for GE/Hobart
$95.16
Unit price
/
Unavailable
