Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Alfa plastic sprayer bottles.
- Authorized Alfa dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alfa 10004 plastic sprayer bottles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alfa 10004 4 Oz Super Lube Mist Spray Bottle Food Grade Plastic NSF
| Manufacturer | Alfa International |
|---|---|
| Model Number | 10004 |
| Manufacturer Part # | 10004 |
| Height | 7" |
| Width | 4" |
| Depth | 6" |
| Weight | 2 lbs |
| NSF | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Alfa International, 10004, Super Lube Mist Spray Bottle, 4 oz., food grade, plastic, NSF
Certifications
NSF Listed
The item meets the standards imposed by NSF International. These standards relate to health, public safety and the environment.
