Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Advance Tabco aftermarket dishtables and dish cabinets.
- Engineered to match existing Advance Tabco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Advance Tabco SU-P-205 dishtables and dish cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Advance Tabco SU-P-205 Infinite Switch 120v Green Sq
| Fits with Manufacturer | Advance Tabco |
|---|---|
| Model Number | SU-P-205 |
| Manufacturer Part # | SU-P-205 |
| Height | 1.75" |
| Width | 1.97" |
| Depth | 2.16" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Advance Tabco SU-P-205 Infinite Switch 120v Green Sq
