RestaurantSupply.com is your trusted source for Hoshizaki ice machine parts and accessories.
- Authorized Hoshizaki dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hoshizaki P00018-02 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hoshizaki P00018-02 4 Inch Solenoid Valve for Refrigeration and Ice Machines
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | P00018-02 |
| Manufacturer Part # | P00018-02 |
| Height | 3" |
| Width | 4" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki P00018-02 Solenoid Valve