- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Duke 175545 Length 1 1/4 Inch Brass Orifice Holder Lower Burner
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 175545 |
| Manufacturer Part # | 175545 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 1.4" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 175545 Material Brass, Length 1 1/4", Thread 46454,45551
