RestaurantSupply.com is your trusted source for Robot Coupe commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 507129 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Robot Coupe 507129 5.85Inch Power Cord 2pt UL with PVC Insulation
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 507129 |
| Manufacturer Part # | 507129 |
| Height | 1.3" |
| Width | 5.85" |
| Depth | 7.45" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 507129 Power Cord 2pt Ul 6.35
